Úvod Volná místa

Volná místa

ODBORNÝ PRODEJCE - prodejna VOCHOC, Plzeň

40h/týden, PO-PÁ

Máte zkušenosti s prodejem anebo velkou chuť se do toho pustit?
Jste šikovní, aktivní a nevadí Vám rychlé tempo práce?
Máte rádi různorodost v práci, kde není prostor pro nudu a čas rychle utíká?
Bavila by Vás práce na prodejně proložená pravidelně i prací ve skladu?
Pokud jste na tyto otázky odpověděli "ano", pak si prosím přečtěte co Vám můžeme nabídnout a koho mezi sebe aktuálně hledáme.

Pracovní náplň:
•    Aktivní prodej zajímavého a širokého sortimentu
•    Poradenství zákazníkům
•    Příjem objednávek
•    Řešení reklamací
•    Příprava zakázek maloobchodním i velkoobchodním zákazníkům
•    Péče o prodejnu
•    Vyskladňování a doplňování zboží
•    Asistence při rozhodování o zboží na novou sezónu
•    Práce ve skladu
•    Inventarizace zboží

Požadujeme:
•    Vstřícné a milé jednání se zákazníky i s kolegy
•    Nadšení pro práci a úsměv na tváři
•    Ochota a zájem učit se novým věcem
•    Dobrý týmový hráč
•    Rychlost a zároveň pečlivost
•    Spolehlivost, poctivost a zodpovědnost
•    Fyzická zdatnost (příjem a vybalování zboží ve skladu a příprava zakázek)
•    Psychická odolnost a vždy zachování "chladné hlavy" (občas je na prodejně hodně zákazníků)

Nabízíme:
•    Střídání směn Po-Pá 6:30 – 15:30 / Po-Pá 8:30-17:00
•    Práce na HPP
•    Práce v menším přátelském kolektivu
•    Stabilní platové ohodnocení a pravidelné vyplácení mzdy
•    Pololetní odměny
•    22 dnů dovolené
•    Bonus za dlouholetost
•    Příspěvek na stravování každý měsíc
•    Příspěvek na důchodové pojištění po 1.roce
•    Komplexní zaškolení v oboru
•    Zaměstnaneckou slevu na náš sortiment + sleva do našeho bistra
•    Zázemí české společnosti
•    Dárek k životnímu jubileu
•    Firemní akce

Svůj životopis prosím zašlete na: prace@vochoc.cz
Nástup ideálně IHNED nebo dle domluvy.